WHAT DOES CUVAONICA ZA DECU MEAN?

What Does cuvaonica za decu Mean?

What Does cuvaonica za decu Mean?

Blog Article

Mi se samo nadamo da će, nakon ovog uspešnog projekta, slične čuvaonice početi da se otvaraju i na drugim lokacijama!

"Imamo različite radionice, igračke, zanimacije za decu svih uzrasta, tako da prilagođavamo se njima i njihovim potrebama. Uvek se trudimo da što više nauče i da što više uspomena ponesu", ističe Nevena Nikić, vaspitačica.

Zbog nedostatka stručnog kadra kao što su diplomirani vaspitači ili medicinske sestre, roditelji često nemaju izbora pa za čuvanje dece budu prinuđeni da izaberu nekog kandidata po preporuci iako nije stručno lice.

Daća u spomen mrtve poljoprivrede u Banovcima: "Martinović o poljoprivredi zna samo jedno - da jede"

U skladu sa potrebama i zahtevima, čuvaonica će razvijati i širiti svoje poslovanje, a cilj je da pruženom uslugom budu zadovoljni i roditelji i mališani.

Da, moguće je produženje rođendana ili spajanje termina uz doplatu ukoliko posle tog rođendana nema novih rezervisanih termina.

Pored toga što su dadilje uglavnom žene koje su full time zaposlene da brinu o detetu, dadilja ima obavezu da sa detetom radi i da ga edukuje, i da shodno uzrastu, razvija i usavršava sa detetom njegove sposobnosti– bilo da je u pitanju učenje o prirodi i životinjama, odvikavanje od cucle, privikavanje na nošu i skidanje pelena, obuvanje ili samostalno hranjenje…

Najčešće postoje dva različita tipa saradnje: mesečni full time posao čuvanja dece ili po potrebi.

Celokupan prostor čuvaonice je pokriven movie nadzorom, a svakog trenutka nas možete pozvati na video poziv i uveriti se da je vaše dete u pravim rukama.

Kada angažujete ženu koja čuva dete po potrebi, računajte na to da se čuvanje dece naplaćuje po satu, a oscilacije u cenama su velike i mogu da variraju od 450 dinara do 750 dinara po satu (i po detetu).

Više ne morate unapred da planirate obaveze, niti da razmišljate da li su bake, deke ili dadilje u mogućnosti da pričuvaju vaše mališane na par sati.

Ne možete da odlučite koja aktivnost je najbolja za vaše dete? Bez brige! Pozovite nas i pomoći ćemo here Vam da lakše donesete odluku.

Ako uzmemo u obzir da se prema starim običajima mnoge porodice i dalje pridržavaju pravila „Babinja“, koja podrazumevaju da se beba ne posećuje u prvih 40 dana života, prostor za pomoć oko čuvanja bebe od strane trećeg lica, je značajno smanjen

To ne znači da potreba ne postoji od prvog trenutka, ali tek nakon Babinja, otvara se mogućnosti da se uključi dadilja ili bejbisiterka.

Report this page